Akademia Piękna
kosmetyczka Jagodno

św. Jacka 169, Jagodno

Agnieszka

tel: 605 920 303

Beauty

Pracujemy:

pon. – pią.
10:00 – 19:00

sob.
8:00 – 14:00

Beauty

Nasz salon powstał w lipcu 2013r.

Akademia Piękna oferują pełen zakres usług kosmetycznych (zabiegi na twarz, depilacja, pielęgnacja dłoni i stóp…), wizaż i medycynę estetyczną. W Akademii Piękna można także wykonać odpowiednio dobraną kurację pielęgnującą dla ciała. Tu Klientka czuje, że nasz zespół jest jej doradcą, może liczyć na fachową diagnozę i dialog z nimi. O każdego klienta dbamy indywidualnie, ponieważ każdy jest dla nas kimś wyjątkowym.

Żeby podołać wymaganiom naszych klientów, na bieżąco śledzimy wszystkie światowe nowości, a po dokładnej analizie i konsultacjach z klientami najlepsze, najefektywniejsze z nich dołączymy do naszej oferty. Biorąc te wszystkie aspekty pod uwagę, jesteśmy pewni, że każda z Naszych Klientek otrzymuje od nas coś wyjątkowego, coś co stworzyliśmy TYLKO DLA NIEJ.

Oferta kosmetyczna:

Dłonie i stopy

Doświadczeni specjaliści (w tym kosmetyczka), dokładnie i skrupulatnie zadbają o Twoje dłoni i stóp. Zabiegi odbywają się w miłej atmosferze, ze stu procentową gwarancją higieny. Wykonujemy między innymi takie zabiegu jak: manicure hybrydowy, manicure klasyczny, parafina, pedicure SPA, klamry b/s spange quick i inne.

Depilacja

Nasza kosmetyczka wykorzystuje tylko najlepsze produkty, które skutecznie łagodzą podrażnienia po depilacji i efektywnie zapobiegają wrastaniu włosów oraz hamują proces ich szybkiego odrastania.

Wizaż

Podstawą dobrze wykonanego wizażu jest technika i materiał. Pracujemy na kosmetykach polecanych przez Mistrza Świata, takich jak: GIT VARE, KROLAN. Kosmetyki te nie uczulają, nawilżają i chronią skórę. Naszym klientom gwarantujemy jakość i zadowolenie.

Elektrostymulacja

Zabieg elektrostymulacja mięśni umożliwia poprawę wyglądu całej sylwetki przy maksymalnej oszczędności czasu. Jest to zabieg bezbolesny, dający szybkie i długotrwałe efekty. 45 minut zabiegu odpowiada 2-3 godzinnemu wysiłkowi fizycznemu. Aby uzyskać pożądane efekty należy powtarzać zabiegi 5-6 razy w tygodniu. W 45 minut masz szansę wyćwiczyć mięśnie brzucha, talii, przy tym pobudzić dopływ krwi do tkanek oraz poprawić metabolizm.