Agnieszka Tatarek
kosmetyczka Siechnice

Telefon: 605 920 303

Adres:

Ciepłownicza 24D, Siechnice

Godziny pracy:

pon. – pią.: 10:00 – 19:00

sob.: 8:00 – 14:00

Większości z nas zależy na tym, żeby zachować młody i zdrowy wygląd, bez względu na wiek. Gdy prezentujemy się tak, jak lubimy – czujemy się pewnie i atrakcyjnie, a to z kolei wpływa pozytywnie na nasz nastrój na co dzień. Dlatego nie widzę nic dziwnego w tym, że wiele osób - zauważając zmiany w swoim wyglądzie - chętnie korzysta z wypełniaczy, takich jak botox lub kwas hialuronowy . Na temat tego preparatu panuje wiele mitów, z którymi postanowiłam się dzisiaj rozprawić. ?

? CZYM SĄ WYPEŁNIACZE I JAK CI POMOGĄ❓

Kwas hialuronowy stosowany w medycynie estetycznej, występuje w rożnych formach, które wybieramy w zależności od efektu, jaki pacjent chce osiągnąć. Możemy rozróżnić preparaty, które służą np. do modelowania ust, wolumetrii (czyli korygowania owalu twarzy) albo do wypełniania wiotkiej skóry i spłycania zmarszczek, czy bruzd. W zależności od tego, jakiego rezultatu oczekujesz, dobieramy kwas hialuronowy o odpowiedniej gęstości i trwałości.

Kwas hialuronowy zaaplikowany w skórę pomoże Ci, jeśli chcesz:
? powiększyć usta lub skorygować ich kształt
? poprawić owal twarzy
? wygładzić i napiąć skórę (zwłaszcza w dolnej partii twarzy)
? spłycić zmarszczki i bruzdy
? wymodelować owal twarzy
? wypełnić policzki
? skorygować kształt nosa lub żuchwy

? OD CZEGO ZALEŻY SKUTECZNOŚĆ ZABIEGÓW Z ZASTOSOWANIEM KWASU HIALURONOWEGO❓

Skuteczność zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego zależy przede wszystkim od kwalifikacji osoby wykonującej zabieg oraz użytego preparatu. Dlatego w Akademi tylko i wylacznie uslugi z medycyny estetycznej wykonuje dr Monika Knakiewicz ma wieloletnie doświadczenie ma pełną świadomość tego, co robi, aplikując pacjentom wypełniacz. Dodatkowo korzysta wyłącznie z profesjonalnych i przebadanych preparatów do zastosowania medycznego, o których wiem, że są bezpieczne dla organizmu.

? DLACZEGO ZABIEGI Z ZAKRESU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ POWINIEN WYKONYWAĆ LEKARZ❓

Wszelkie zabiegi iniekcyjne – również te na bazie wypełniaczy – ze względów bezpieczeństwa, powinien wykonywać wyłącznie lekarz – nie kosmetolog, czy kosmetyczka. Dlaczego?? Ponieważ mimo tego, że zabieg jest szybki i nieinwazyjny – iniekcja kwasu hialuronowego w skórę stanowi wyraźną ingerencję w tkanki oraz w cały system odpornościowy organizmu, dlatego zabieg może wiązać się z powikłaniami – w rzadkich przypadkach także poważnymi. Sam kwas hialuronowy naturalnie występuje w naszym ciele, dlatego wielu osobom wydaje się, że substancja ta wstrzyknięta w skórę, nie może powodować reakcji immunologicznych. ⛔ Niestety może. A w takich sytuacjach, tylko lekarz może szybko zareagować i pomóc pacjentowi (bo wie co robić i ma uprawnienia do tego, by chociażby wypisać receptę na niezbędne leki np. antybiotyki ?‍♀). Poza tym, wszelkie zabiegi iniekcyjne (czyli z użyciem igły) w niepowołanych rękach, mogą skończyć się dla Ciebie poważnymi komplikacjami – z uszkodzeniem nerwów, czy martwicą tkanek włącznie.

??? Dlatego polecam Ci zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, jeżeli chcesz wymodelować lub wypełnić twarz, ale zawsze upewnij się, czy preparat, który zostanie zaaplikowany w Twoją skórę jest bezpieczny oraz czy specjalista, który wykonuje zabieg ma ku temu uprawnienia i czy w razie powikłań będzie w stanie Ci pomóc.
Jeżeli potrzebujesz wsparcia medycyny estetycznej - nieustannie zapraszam Cię na usługi do dr Moniki Knakiewicz❗?

??? MASZ PYTANIA❓CHCESZ UMÓWIĆ TERMIN WIZYTY❓ ZOSTAW KOMENTARZ LUB WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ❗

Pozdrawiam Agnieszka
☎ 605920303

Oferta kosmetyczna

Depilacja woskiem - zabieg kosmetyczny

Kosmetyczka przeprowadza profesjonalną depilację ciała woskiem ERBEL. Ciesz się rewelacyjnymi efektami nawet kilka tygodni!


Depilacja laserem Epi Lab

Jest to zabieg permanentnego usuwania owłosienia. Na zupełnie nowym nie znanym dotąd wysokim poziomie komfortu i skuteczności.


Kosmetyczka - zabiegi na twarz

Specjalizujemy się w wykonywaniu następujących zabiegów na twarz i ciało:


Manicure

Wykonujemy manicure klasyczny, manicure hybrydowy, oraz manicure żelowy na naturalną płytkę.


Parafina - zabieg kosmetyczny dłoni

Zabieg parafinowy to idealne rozwiązanie dla popękanej, przesuszonej i zniszczonej skóry dłoni. Regeneruje zarówno skórę jak i paznokcie.


Pedicure

Wykonujemy: pedicure, pedicure + hybryda, oraz pedicure + żel. Stawiamy również klamry, korygujące kształt paznokci.


Brwi - stylizacja, henna

Wykonujemy następujące rodzaje stylizacji brwi: regulacja oraz henna.


Kosmetyczka rzęsy - stylizacja, henna

Kuszące i zalotne spojrzenie - o tym marzy nie jedna z nas. Niestety nie każdą natura obdarzyła długimi i gęstymi rzęsami.


Elektrostymulacja - zabieg kosmetyczny

Zabieg elektrostymulacja mięśni umożliwia poprawę wyglądu całej sylwetki przy maksymalnej oszczędności czasu.


Redukcja rumienia w salonie kosmetycznym

Jeżeli masz zaczerwienioną skórę lub policzki oblane rumieńcem – dobrze trafiłaś/eś. Mamy na to sposób.


Kosmetyczka Peeling kwasowy BioRePeelCl3

W naszym salonie peeling chemiczny przeprowadzany jest przy użyciu najnowszego włoskiego preparatu BioRePeelCl3.


  • biorepeelci3.jpg
  • bp-nails.jpg
  • clarena.jpg
  • elan.jpg
  • estgen.jpg
  • forever.jpg
  • indigo.jpg
  • souvre.jpg
  • swederm.jpg
  • tiande.jpg